+370 372 49631

Sandėliavimo paslaugos

Įmonės, užsiimančios tam tikru verslu, kurio metu reikia sandėliuoti krovinius su įvairiomis prekėmis, dažnai susiduria su sandėliavimo problema. Tuomet įmonės turi kelias išeitis: pirkti jau įrengtą sandėlį, statytis naują arba jį išsinuomoti. Žinoma, turint savo sandėlius, atkrenta kai kurie rūpesčiai, tačiau prisideda daug naujų. Pavyzdžiui, statybos ar pirkimo procesas gali užtrukti daug laiko, kurį galėtumėte skirti savo verslui. Sandėlių priežiūra ir įvairūs atnaujinimo darbai kainuoja tikrai nemažus pinigus, o be visų eksploatavimų išlaidų dar reikia samdyti naujus darbuotojus, juos apmokyti. Todėl kartais geriausia išeitimi tampa įmonių siūlomos sandėliavimo paslaugos, kurių dėka verslininkai gali daugiau laiko skirti savo reikalams. Juk geriausias tas verslas, kuris susikoncentruoja į savo pagrindinę veiklą. Taigi, kol Jūs dirbate tai, ką geriausiai išmanote, mūsų įmonė gali pasirūpinti Jūsų krovinių sandėliavimu.

Modernėjant technologijoms, sandėliavimo paslaugos taip pat keičiasi. Dabar šios paslaugos neapsiriboja tik krovinių laikymu didelėse patalpose, bet ir apima daug kitų procedūrų. Sandėliavimas prasideda nuo prekių priėmimo, suskaičiavimo, pažymėjimo, kokybės įvertinimo, rūšiavimo. Tuomet krovinys pagal kliento pageidavimą yra paruošiamas trumpalaikiam arba ilgalaikiam saugojimui, o vėliau parengiamas eksportavimui ar pardavimui. Daugeliui įmonių, kurios užsiima gamybine ar prekybine veikla, šios paslaugos yra labai aktualios, nes suteikia galimybę sandėliuoti ir paskirstyti net ir labai didelių kiekių krovinius. Mūsų įmonė siekia užtikrinti kokybišką prekių sandėliavimą, todėl nuolat tobulina teikiamas paslaugas, sandėlių kokybę, atnaujina stelažų ir sandėliavimo įrangą, dėl to galime Jums pasiūlyti paslaugas, kurios užtikrina prekių saugumą ir pirminės prekinės išvaizdos išsaugojimą.

Kadangi siekiame užtikrinti pačią aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę, sandėliavimo paslaugas pritaikome pagal individualius klientų pageidavimus. Įvairaus dydžio krovinius galima sandėliuoti savaitę, mėnesį ir ilgiau, priklausomai nuo kliento pageidavimo. Sandėliavimo kaina priklauso nuo to, kokio dydžio yra Jūsų krovinys, kiek ploto reikės jo laikymui ir kiek laiko norėsite saugoti savo prekes, gaminius. Susisiekite su mumis ir mes viską suderinsime bei pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą.

“Kauno tarpininkai” teikiamos sandėliavimo paslaugos

Pasirinkę mūsų sandėliavimo paslaugas būsite užtikrinti krovinių saugumu ir neteks rūpintis daugeliu įvairių procedūrų, nes mūsų darbuotojai užtikrins krovinio iškrovimą, žymėjimą, tinkamas laikymo sąlygas, paruošimą eksportui bei pardavimui nė kiek nepakenkdami Jūsų kroviniui, nes dirbama tik su kokybiška ir keliamus reikalavimus atitinkančia technika. Klientų pageidavimu mūsų muitinės tarpininkai gali pasirūpinti importo, eksporto, tranzito dokumentacijų pildymu, ataskaitų rengimu, todėl Jums nebereikės papildomai visu tuo rūpintis ir sugaišti savo brangaus laiko, kurį galite skirti verslo plėtrai.

Manome, kad sandėliavimas yra viena svarbiausių logistikos procesų sudedamųjų dalių, todėl atsakingai rūpinamės Jūsų kroviniu ir galime pasiūlyti visą paslaugų kompleksą: nuo krovinio gavimo iki paruošimo transportavimui ir reikalingų dokumentų paruošimo. Taip pat mūsų įmonė teikia teisės aktų tvarka apibrėžtas muitinės terminalų paslaugas. Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, sandėliavimo paslaugos ir įranga nuolat atnaujinama, todėl galime užtikrinti sklandų darbų vykdymą ir geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkančias paslaugas. Pasirinkus mūsų sandėliavimo paslaugas, nebereikės spręsti jokių papildomų su sandėliavimu susijusių problemų. Mūsų sandėliai yra įsikūrę patogioje Kauno vietoje, šalia magistralinio kelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda, ir tarptautinio greitkelio E85, todėl mus rasti ir pasiekti labai paprasta, patogu.