+370 372 49631

Muitinės tarpininkai

Mūsų ilgametę patirtį turintys muitinės tarpininkai padeda užpildyti bendruosius administracinius dokumentus (BAD) importo, eksporto bei tranzito procedūroms, taip pat pildo ir įformina kitus tarptautiniams pervežimams reikalingus dokumentus, atstovauja klientus muitinėse ir atlieka įvairias muitinės procedūras, pvz., teikia prašymus, ruošia prekių kilmės sertifikatus ir kt. Tarpininkavimo paslaugos teikiamos vykdant krovinių pervežimą į ES valstybes ir transportuojant prekes į trečiąsias šalis.

Kada reikalingos muitinės tarpininkavimo paslaugos?

Lietuvos muitinė siekia apsaugoti Lietuvos ir visos Europos sąjungos rinką, visuomenę bei aplinką ir įvairiausius finansinius interesus nuo nelegalios ar neteisėtos tarptautinės prekybos ir žalos, kurią ji padaro. Muitinės tikslas yra efektyviai įgyvendinti visas jai patikėtas ES muitų ir prekybos politikos priemones bei užkirsti kelią bet kokiems atsiradusiems muitų teisės aktų pažeidimams ir kitai neteisėtai veiklai. Bendradarbiaujant kartu su įvairiais ekonominių operacijų vykdytojais ir partneriais institucijose, taip pat siekiant sukurti kuo palankesnes sąlygas verslui bei nuolat tobulinti ir skleisti muitinės teikiamas paslaugas, stengiamasi plėtoti muitinės partnerystę bei atstovauti Lietuvos interesams Europos sąjungoje ir dalintis informacija.

Įvairiose valstybėse veikiančios muitinės yra institucijos, kurios apibrėžia ir reglamentuoja visų muitinės nuostatų vykdymą valstybės mastu. Muitinės rūpinasi muitinimu, mokesčių surinkimu bei nuostatų laikymusi ir kontroliavimu. Muitinimo procesas visų pirma prasideda nuo prekių išsiuntimo šalyje, tuomet juda numatyta kryptimi ir galų gale baigiasi paskirties šalyje. Šiame procese itin svarbus yra informacijos, kuri yra susijusi su muito mokesčiais, valdymas, nes tai kontroliuoja šalies eksporto ir importo apimtis. Siekiant, kad verslininkams nereikėtų rūpintis šiais formalumais, įmonė „Kauno tarpininkai“ suteikia išsamias konsultacijas, teikia įvairias muitinės paslaugas ir kliento vardu gali atsakyti į muitinės užklausas. Profesionalus muitinės tarpininkavimas užtikrina greitesnį ir sklandesnį krovinio transportavimo procesą. Kol mūsų kliento prekės yra muitinamos, mes galime organizuoti tranzitą prieš galutinį krovinio įteikimą gavėjui.

“Kauno tarpininkų” teikiamos muitinės tarpininkavimo paslaugos

Į „Kauno tarpininkų“ teikiamų paslaugų spektrą įeina ir muitinės tarpininko paslaugos. Muitinės tarpininkai visapusiškai atstovauja savo klientus. Jie pasirūpina, kad su muitine bei muitais susijusi dokumentacija visada būtų profesionali ir tvarkinga bei tinkamai paruošta. Tarpininkai taip pat teikia ir šias muitinės paslaugas: atstovauja klientams deklaruojant jų prekes visoms muitinės procedūroms, esant poreikiui atideda garantijos importo muitus bei mokesčius, konsultuoja įvairiausių muitinės procedūrų pasirinkimo ir įforminimo klausimais ir, be abejonės, atstovauja užsakovų interesams atliekant muitinės tarpininko paslaugas. Jeigu tik klientas pageidauja, taip pat gali būti atliekami ir prekių krovimo, pakavimo, rūšiavimo, saugojimo bei kiti įvairūs darbai. Muitinės tarpininkavimas yra atliekamas remiantis Lietuvos, Europos Sąjungos bei kitais tarptautiniais reikalavimais ir nuostatomis.

„Kauno tarpininkai“ turi ilgametę patirtį dirbdami muitinės tarpininkavimo srityje. Mes esame savo darbą išmanančių profesionalų komanda, kurios kiekvienas narys turi itin didelę muitinės tarpininkavimo patirtį, todėl gerai žinome, ko dažniausiai nori klientai ir kaip greitai bei kokybiškai jų poreikius patenkinti. Mūsų profesionalaus kolektyvo teikiamos paslaugos – tai tinkamos kainos ir nepriekaištingos kokybės užtikrinimas. Įmonė „Kauno tarpininkai“ muitinės ir jos tarpininkavimo paslaugas visuomet teikia atsižvelgdama tiek į klientų veiklos pobūdį, tiek ir į pačios muitinės veiklą bei jos tikslus.

Kadangi Lietuvos muitinė nuolatos siekia didinti savo veiklos efektyvumą, tobulinti valdymą, reguliariai gerinti pareigūnų bei darbuotojų kompetencijas, žinias bei atsakingumą, diegti ir pritaikyti modernius darbo metodus bei priemones, neretai įvairiems verslininkams, susiduriantiems su muitinės veikla, būna reikalingi muitinės tarpininkai, kurie greitai ir nepriekaištingai atlieka visas reikalingas procedūras. Pasitikėkite „Kauno tarpininkais“ ir tikrai nenusivilsite – gausite itin kokybiškas paslaugas ir sutaupysite nemažai laiko.