+370 372 49631

Sandėliavimo paslaugos

Įmonės, užsiimančios tam tikru verslu, kurio metu reikia sandėliuoti krovinius su įvairios paskirties prekėmis, dažnai susiduria su sandėliavimo problema. Trečiųjų įmonių teikiamos sandėliavimo paslaugos rekomenduojamos tuomet, kai įmonė dėl vienos ar kitos priežasties negali ar nenori pirkti jau įrengtų sandėlių arba statytis naujų. Vertinant šio sprendimo privalumus ir trūkumus, reikia pripažinti, kad turėdami savo sandėlius, išvengsite kai kurių rūpesčių, tačiau, tuo pačiu, atsiras ir daug naujų. Pavyzdžiui, statybos ar pirkimo procesas gali pareikalauti kur kas daugiau laiko, kurį galėtumėte skirti savo verslui.

Kita problema – finansai. Tiek sandėlių priežiūra, tiek įvairūs jų atnaujinimo darbai kainuoja didelius pinigus, o be visų eksploatavimų išlaidų dar reikia samdyti naujus darbuotojus, taip pat – rūpintis jų apmokymu. Racionaliai įvertinus minėtuosius aspektus, kartais geriausia išeitimi tampa sandėliavimo paslaugos, kurios leidžia verslininkams sumažint rūpesčių bagažą ir daugiau dėmesio skirti savo verslo plėtrai. Juk geriausiai sekasi tam verslui, kuris susikoncentruoja į savo pagrindinę veiklą. Taigi, kol Jūs dirbate tai, ką geriausiai išmanote, mūsų muitinės sandėliai gali pasirūpinti Jūsų krovinių sandėliavimu!

Modernėjant technologijoms, sandėliavimo paslaugos taip pat keičiasi. Dabar šios paslaugos neapsiriboja tik krovinių laikymu didelėse patalpose, bet ir apima daug kitų procedūrų. Sandėliavimas prasideda nuo prekių priėmimo, suskaičiavimo, pažymėjimo, kokybės įvertinimo, rūšiavimo. Tuomet krovinys pagal kliento pageidavimą yra paruošiamas trumpalaikiam arba ilgalaikiam saugojimui, o vėliau parengiamas eksportavimui ar pardavimui. Daugeliui įmonių, kurios užsiima gamybine ar prekybine veikla, šios paslaugos yra labai aktualios, nes suteikia galimybę sandėliuoti ir paskirstyti net ir labai didelių kiekių krovinius. Mūsų įmonė siekia užtikrinti kokybišką prekių sandėliavimą, todėl nuolat tobulina teikiamas paslaugas, sandėlių kokybę, atnaujina stelažų ir sandėliavimo įrangą, dėl to galime Jums pasiūlyti paslaugas, kurios užtikrina prekių saugumą ir pirminės prekinės išvaizdos išsaugojimą.

Kadangi siekiame užtikrinti pačią aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę, sandėliavimo paslaugas pritaikome pagal individualius klientų pageidavimus. Įvairaus dydžio krovinius galima sandėliuoti savaitę, mėnesį ir ilgiau, priklausomai nuo Jūsų poreikių. Sandėliavimo kaina priklauso nuo to, kokio dydžio yra Jūsų krovinys, kiek ploto reikės jo laikymui ir kiek laiko norėsite saugoti savo gaminius ar prekes. Susisiekite su mumis ir mes viską suderinsime bei pasiūlysime geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį pasiūlymą.

“Kauno tarpininkai” teikiamos sandėliavimo paslaugos

Pasirinkę mūsų sandėliavimo paslaugas būsite užtikrinti krovinių saugumu ir neteks rūpintis daugeliu įvairių procedūrų, nes mūsų darbuotojai užtikrins krovinio iškrovimą, žymėjimą, tinkamas laikymo sąlygas, paruošimą eksportui bei pardavimui nė kiek nepakenkdami Jūsų kroviniui, nes dirbama tik su kokybiška technika, kuri atitinka jai keliamus reikalavimus. Klientų pageidavimu mūsų muitinės tarpininkai gali pasirūpinti importo, eksporto, tranzito dokumentacijų pildymu, ataskaitų rengimu, todėl Jums nebereikės papildomai visu tuo rūpintis ir sugaišti savo brangaus laiko, kurį galite skirti verslo plėtrai.

Manome, kad sandėliavimas yra viena svarbiausių logistikos procesų sudedamųjų dalių, todėl atsakingai rūpinamės Jūsų kroviniu ir galime pasiūlyti visą paslaugų kompleksą: nuo krovinio gavimo iki paruošimo transportavimui ir reikalingų dokumentų paruošimo. Taip pat mūsų įmonė teikia teisės aktų tvarka apibrėžtas muitinės terminalų paslaugas. Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, muitinės sandėliai ir įranga nuolat atnaujinama, todėl galime užtikrinti sklandų darbų vykdymą ir geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkančias paslaugas. Pasirinkus mūsų sandėliavimo paslaugas, nebereikės spręsti jokių papildomų su sandėliavimu susijusių problemų. Mūsų muitinės sandėliai yra įsikūrę patogioje Kauno vietoje, šalia magistralinio kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda, ir tarptautinio greitkelio E85, todėl mus rasti ir pasiekti labai paprasta ir patogu.